خانه| پيام

سبد سفارشات شما


نام کالا قيمت تعداد حذف

خرید لوازم یدکی هیوندای توسان+ آپشن های توسان 2020قيمت 0ريال

خرید لوازم یدکی هیوندای توسان+ آپشن های توسان 2020
خرید لوازم یدکی هیوندای توسان+ آپشن های توسان 2020

توسان مخصوصا مدل 2017 یکی از انتخاب های ایده آل برای دوست داران خودروهای لوکس و مدرن است. اکنون مدل سال 2020 این ماشین در قالب یک ماشین شیک و امروزی تر تولید شده که از هر نظر میتواند مخاطبان را به خود جلب کنند. استارپارتس عرضه کننده قطعات هیوندای و کیا در ایران در این مقاله ضمن ارائه راهنمای خرید قطعات توسان ، شما را با آپشن های مدل 2020 این ماشین آشنا خواهیم کرد. این شما و این لوازم یدکی توسان .

خرید لوازم یدکی توسان از استارپارتس

استارپارتس از واردکنندگان و عرضه کنندگان معتبر قطعات و لوازم یدکی هیوندای و کیا است. در سایت استارپارتس میتوانید بر اساس مدل ماشین خود انواع و اقسام قطعات خودروها این دو کمپانی را خریداری کنید. اگر ماشین شما توسان است، با انتخاب مدل آن، وارد صفحه ای خواهید شد که لوازم یدکی آن مدل را خواهید دید. برای خرید یا مشاهده جزئیات لوازم یدکی توسان روی مدل ماشین خود کلیک کنید.

معرفی آپشن های توسان 2020

کمپانی هیوندای در کشور آمریکا برای نخصتین بار در سال 2019 رونمایی شد. توسان 2020 در رنگ های زنده و جذاب و همچنین امکانات بهتری رونمایی شد. امکانات رفاهی و همچنین سطح ایمنی این ماشین نسبتا ارتقاء یافته است و از هر نظر چند پله نسبت به نمونه 2019 پیشرفت داشته است.

رنگ های توسان 2020

همانطور که احتمالا بارها در تبلیغات و یا در اینترنت دیده اید، توسان 2020 رنگ جدیدی ندارد. به عبارتی از همان رنگ های سابق برای این مدل نیز استفاده شده است. با این وجود در طیف رنگی نمونه های پیشین یک بازنگری جزئی صورت گرفته است. برای مثل به جای نقره ای مذاب رنگ هم خانواده آن یعنی نقره ای اختری جایگزین شده است. سایر تغییر رنگ ها به قرار زیر است:

خاکستری کالیون به جای خاکستری نیرو مغناطیسی

سفید براق به جای سفید برفی و زمستانی

سفید صدفی هم با سفید خامه ای

این اطلاعات پیش از جلسه رونمایی نیر توسط کپمانی هیوندای اعلام شده بود.

تغیرات محدود در فیس لیفت ماشین و لوازم یدکی توسان

از آنجا که نمونه فیس لیفت ماشین طی سال گذشته به همگان معرفی شد، بنابراین فرصت برای ایجاد تغییرات اساسی در توسان 2020 بسیار اندک بود. در مجموع تعداد تغییرات این ماشین در نمونه سال 2020 کم است. اما این کمپانی در بخش های مختلفی طراحی و تولید ماشین بازنگردی کرده است.

ویژگی های موتوری و لوازم یدکی توسان 2020

در مدل جدید موتور 1.6 لیتری با یک موتور 2.4 لیتری و توربوی 181 اسب بخوار جایگزین شده تا تنفس طبیعی و موثرتری به موتور بدهد. یکی از تغییرات اساسی در مدل 2020 همین موتور است که با یک گیربکس 6 سرعته اتومات ترکیب شده.

البته مدل های پایه این ماشین در طرح 2020 همچنان موتور 2 لیتری دارند. قدرت موتور 161 اسب بخار و گشتاور نیز 203 نیوتون متر است. این موتور در مدل های توسان Value و همچنین توسان SE مورد استفاده قرار گرفته است. برای تریم های SEL، اسپرت، Limited و Ultimate نیز از موتور 2.4 که در بالا خواندید استفاده شده است.

سایر آپشن های توسان 2020

همانطور که انتظار میرفت و شرکت نیز از قبل اعلام کرده بود، این ماشین با امکانات زیادی وارد خیابان ها شد. یکی از مهمترین امکانات و آپشن های این ماشین تعبیه قابلیت حفظ موقعیت خودرو در بین خطوط و همچنین سیستم اخطار حهت حفظ تمرکز راننده است.

این ماشین به عنوان یک نمونه عالی از کراس اورهای کرره ای امکانات دیگری مانند سیستم کمک به جلوگیری از برخورد از جلو با توانایی تشخیص عابر پیاده دارد. سایر تجهیزات و آپشن های توسان 2020 عبارتند از:

سیستم نوربالای اتوماتیک

افزودن حساسیت به برف پاک کن ها به طوری که با برخورد باران به صورت خودکار روشن میشوند.

سیستم دید همه جانبه به اطراف

و کروز کنترل هوشمند با قابلیت توقف و شروع حرکت خودکار

امکانات نرم افزاری و مدرن

علاوه بر آپشن هایی که در بالا آن ها را خواندید امکانات نرم افزاری دیگری نیز در داخل کابین این ماشین گنجانده شده است و برای مثال وجود یک مانیتور 7 اینچی کاملا لمسی و زیبا از جمله این آپشن ها است. این سیستم از اندروید اوتو و همچنین اپل کارپلی برخوردار است و به خوبی با آن ها کار میشود. دو سرویس انحصاری و برجسته داخل کابین توسان 2020 نیز شامل شارژر بیسیم و بلولینک است که نظر بسیاری از خریداران را به خود جلب میکند.

قیمت هیوندای توسان 2020

قیمت این ماشین نسبت به نمونه های پیشن خود یا دست کم نسبت به توسان 2019 چندان تغییری نداشت. مدل 2019 این ماشین در بازارهای جهانی قیمتی حدود 23 هزار دلار داشت که با کمی تفاوت قیمت توسان 2020 نیز کمی بالاتر و حدود 24 هزار دلار است.

 

پشتیبانی توسط بيزنا | طراحی قالب توسط مهدی نت